Skip to content

Hard-to-find brands in one shop

Brands that are hard to find in your country — all in one shop

Help & contact
  • Slovenia (EUR €)
Medpak
Account Cart
  • Vitamins & Supplements
    • Vitamins & Supplements
    • Amino Acids

      Amino Acids

      All Amino Acids →
      • L-Arginine
      • L-Carnitine
      • L-Carnosine
      • L-Citrulline
      • L-Glutathione
      • L-Glutamine
      • L-Lysine
      • L-Proline
      • L-Theanine
      • L-Tryptophan
      • L-Tyrosine
      • N-Acetyl Cysteine (NAC)
      • All Amino Acids →
    • Antioxidants

      Antioxidants

      All Antioxidants →
      • Alpha Lipoic Acid
      • Astaxanthin
      • Coenzyme Q10 (CoQ10)
      • Lutein & Zeaxanthin
      • Quercetin
      • Resveratrol
    • Herbs

      Herbs

      All Herbs →
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberine
      • Cascara Sagrada
      • Cat's Claw (Uña de Gato)
      • Curcumin & Turmeric
      • Dandelion Root
      • Devil's Claw
      • Echinacea
      • Garlic
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Saw Palmetto
      • Red Clover
      • Rhodiola
      • Tribulus
      • All Herbs →
    • Minerals

      Minerals

      All Minerals →
      • Chromium
      • Calcium
      • Iodine
      • Iron
      • Magnesium
      • Potassium
      • Selenium
      • Silica
      • Zinc
      • All Minerals →
    • Vitamins

      Vitamins

      All Vitamins →
      • Vitamin A
      • Vitamin B
      • Vitamin C
      • Vitamin D
      • Vitamin E
      • Vitamin K
      • Multivitamins
    • Fish Oil & Omegas (EPA DHA)
    • Collagen
    • Probiotics
    • Melatonin
    • Greens & Superfoods
    All Vitamins & Supplements →
  • Health Goals
    • Health Goals
    • Brain & Cognitive
    • Bone, Joint & Cartilage
    • Cardiovascular
    • Detox & Cleanse
    • Digestive System
    • Energy
    • Eye & Vision
    • Hair, Skin & Nails
    • Immune System
    • Kidneys & Urinary System
    • Respiratory System
    • Sleep
    • Weight Loss
    • Men's Health
    • Women's Health
    All Health Goals →
  • Sports
    • Sports
    • Carbohydrates

      Carbohydrates

      All Carbohydrates →
      • Carbo
      • Energy Gels
      • Isotonic Drinks
    • Creatine

      Creatine

      All Creatine →
      • Creatine Malate
      • Creatine Monohydrate
    • Pre-Workout

      Pre-Workout

      All Pre-Workout →
      • Pre-Workout Stimulants
      • Pre-Workout Pump
      • Pre-Workout Shots
      • Stimulants
    • Protein Powders

      Protein Powders

      All Protein Powders →
      • Vegetable Protein
      • Whey Protein Blends
      • Whey Protein Concentrate (WPC)
      • Whey Protein Isolate (WPI)
    • Weight Gainers

      Weight Gainers

      All Weight Gainers →
      • Gainers
    • Fat Burners
    • Regeneration
    • Testosterone Boosters
    All Sports →
  • Beauty
    • Beauty
    • Bath & Shower

      Bath & Shower

      All Bath & Shower →
      • Bath Accessories
      • Bath Bombs & Salts
      • Body Scrubs
      • Shower Gels
      • Soaps
    • Body Cosmetics

      Body Cosmetics

      All Body Cosmetics →
      • Deodorants & Antiperspirants
      • Lotions, Butters, Creams & Body Oils
    • Facial Cosmetics

      Facial Cosmetics

      All Facial Cosmetics →
      • Eye Creams
      • Face Creams
      • Facial Acids, Oils and Serums
      • Facial Cleansing
      • Hydrolats, Mists and Tonics
      • Masks & Clays
    • Hands & Feet

      Hands & Feet

      All Hands & Feet →
      • Corn, Callus & Bunion Treatments
      • Foot Care
      • Hand Care
    • Hair Cosmetics

      Hair Cosmetics

      All Hair Cosmetics →
      • Conditioners
      • Hair Colouring
      • Hair Masks
      • Hair Oils, Serums & Sprays
      • Shampoos
    • Intimate Hygiene

      Intimate Hygiene

      All Intimate Hygiene →
      • Gels & Soaps
      • Pads, Pantyliners, Tampons
    • Oral Care

      Oral Care

      All Oral Care →
      • Mouthwashes
      • Toothbrushes
      • Toothpastes
      • Replacement Brush Heads
    • Sun Protection

      Sun Protection

      All Sun Protection →
      • Sun Creams, Lotions
    All Beauty →
  • Makeup
    • Makeup
    • Face Makeup

      Face Makeup

      All Face Makeup →
      • BB & CC Creams
      • Foundations
      • Cushion Foundations
      • Other Face Makeup
    • Lip Makeup

      Lip Makeup

      All Lip Makeup →
      • Lipsticks
      • Lip Tints & Glosses
      • Lip Care
    • Eye Makeup

      Eye Makeup

      All Eye Makeup →
      • Mascaras
    • Makeup Tools & Accessories
    All Makeup →
  • Mother & Baby
    • Mother & Baby
    • Pregnancy & Mother

      Pregnancy & Mother

      All Pregnancy & Mother →
      • Planning & Tests
      • Pregnancy Care
      • Health in Pregnancy
      • Breastfeeding
      • Skin & Body Care
    • Feeding Children

      Feeding Children

      All Feeding Children →
      • Bottle Teats
      • Bottles
      • Cups
      • Feeding Accessories
      • Food Storage
    • Children Health
    • Children Hygiene
    • Children Nutrition
    • Pacifiers
    All Mother & Baby →
  • Home
    • Home
    • Aromatherapy

      Aromatherapy

      All Aromatherapy →
      • Diffusers & Nebulizers
      • Essential Oil Sets
      • Essential Oil Singles
      • Fragrance Oils
      • Incense Sticks
    • Hearing Protection

      Hearing Protection

      All Hearing Protection →
      • Ear Muffs
      • Earplug Accessories
      • Earplugs
    • Home Care & Cleaning

      Home Care & Cleaning

      All Home Care & Cleaning →
      • Bathroom Cleaners
      • Eco Zone 🍃
      • Kitchen Cleaners
      • Laundry Products
      • Multi-purpose Cleaners
      • Odour Neutralisers
    • Insect & Tick Protection

      Insect & Tick Protection

      All Insect & Tick Protection →
      • Electronic Tick Repellents
      • Insect Repellents
    • Pets

      Pets

      All Pets →
      • Pet Accessories
      • Pet Food & Treats
      • Pet Grooming & Hygiene
      • Pet Supplements
      • Tick & Flea Protection
    • Sauna Accessories

      Sauna Accessories

      All Sauna Accessories →
      • Sauna Essential Oil
      • Sauna Tools & Equipment
    • Water Filtration & Bottles

      Water Filtration & Bottles

      All Water Filtration & Bottles →
      • Water Bottles
      • Water Filters
    All Home →
  • Health
    • Health
    • Healthy Food & Nutrition

      Healthy Food & Nutrition

      All Healthy Food & Nutrition →
      • Beverages & Drink Mixes
      • Breakfast & Cereals
      • Coffee & Tea
      • Cooking Oils & Vinegars
      • Healthy Drinks & Juices
      • Healthy Snacks
      • Herbs & Spices
      • Jams, Honey & Sweet Spreads
      • Nut Butters
      • Pasta & Noodles
      • Sauces & Seasonings
      • Sports Nutrition
      • Sugar Alternatives
      • All Healthy Food & Nutrition →
    • Sexual Health & Wellness

      Sexual Health & Wellness

      All Sexual Health & Wellness →
      • Condoms
      • Lubricants & Intimate Care
      • Adult Wellness Products
    • Medical Supplies & Tests
    All Health →
  • Brands
    • Brands
    • Our Brands
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Top Brands
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • New Brands
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    All brands A–Z →
  • Sale
  • Immune Season
  1. Home
  2. Health
  3. Healthy Food & Nutrition
  4. Sports Nutrition

Sports Nutrition

(42 products)
  • Beverages & Drink Mixes
  • Breakfast & Cereals
  • Coffee & Tea
  • Cooking Oils & Vinegars
  • Healthy Drinks & Juices
  • Healthy Snacks
  • Herbs & Spices
  • Jams, Honey & Sweet Spreads
  • Nut Butters
  • Pasta & Noodles
  • Sauces & Seasonings
  • Sports Nutrition
  • Sugar Alternatives
  • Most relevant
  • Best selling
  • Alphabetically, A-Z
  • Alphabetically, Z-A
  • Price, low to high
  • Price, high to low
  • Date, old to new
  • Date, new to old
View as

  • vitamins, minerals, probiotics and skin care for autumn



    Check Now
  • BeKeto Keto Bar, Triopical Coconut and White Chocolate - 40 g BeKeto Keto Bar, Triopical Coconut and White Chocolate - 40 g

    BeKeto

    BeKeto Keto Bar, Triopical Coconut and White Chocolate - 40 g

    No reviews
    Regular price €2.29
    Unit price€5.73 /100g
    View details
  • BeKeto Keto Bar, Double Chocolate - 40 g BeKeto Keto Bar, Double Chocolate - 40 g

    BeKeto

    BeKeto Keto Bar, Double Chocolate - 40 g

    No reviews
    Regular price €2.29
    Unit price€5.73 /100g
    View details
  • BeKeto Keto Bar, Magnetic Peanut Delicious - 40 g BeKeto Keto Bar, Magnetic Peanut Delicious - 40 g

    BeKeto

    BeKeto Keto Bar, Magnetic Peanut Delicious - 40 g

    No reviews
    Regular price €2.29
    Unit price€0.57 /10g
    View details
  • Olimp Collagen Protein Bar, chocolate - 44 g

    Olimp

    Olimp Collagen Protein Bar, chocolate - 44 g

    No reviews
    Regular price €1.39
    Unit price€31.59 /kg
    View details
  • Olimp Mr Zerro Protein Bar, Raspberry - 50 g

    Olimp

    Olimp Mr Zerro Protein Bar, Raspberry - 50 g

    No reviews
    Regular price €1.39
    Unit price€2.78 /100g
    View details
  • Olimp Protein Bar, Dubai Style Chocolate - 40 g Olimp Protein Bar, Dubai Style Chocolate - 40 g

    Olimp

    Olimp Protein Bar, Dubai Style Chocolate - 40 g

    No reviews
    Regular price €2.59
    Unit price€6.48 /100g
    View details
  • Olimp Protein Xplode Protein Bar, Double Chocolate - 40 g

    Olimp

    Olimp Protein Xplode Protein Bar, Double Chocolate - 40 g

    No reviews
    Regular price €1.19
    Unit price€2.98 /100g
    View details
  • Olimp I'M PRO Protein Bar, Peanut Butter - 40 g

    Olimp

    Olimp I'M PRO Protein Bar, Peanut Butter - 40 g

    1 review
    Regular price €1.29
    Unit price€32.25 /kg
    View details
  • Olimp I'M PRO Protein Bar, Coffee Delight - 40 g

    Olimp

    Olimp I'M PRO Protein Bar, Coffee Delight - 40 g

    No reviews
    Regular price €1.19
    Unit price€29.75 /kg
    View details
  • Nutrend Qwizz Protein Bar, Peanut Butter - 60 g
    Sold out

    Nutrend

    Nutrend Qwizz Protein Bar, Peanut Butter - 60 g

    No reviews
    Regular price €2.29
    Unit price€3.82 /100g
    View details
  • Nutrend Qwizz Protein Bar, Salted Caramel - 60 g

    Nutrend

    Nutrend Qwizz Protein Bar, Salted Caramel - 60 g

    No reviews
    Regular price €1.99
    Unit price€3.32 /100g
    View details
  • Snickers Hi-Protein Bar Low Sugar, Chocolate, Caramel & Peanut Butter - 57 g Snickers Hi-Protein Bar Low Sugar, Chocolate, Caramel & Peanut Butter - 57 g

    Mars

    Snickers Hi-Protein Bar Low Sugar, Chocolate, Caramel & Peanut Butter - 57 g

    No reviews
    Regular price €3.39
    Unit price€5.95 /100g
    View details
  • Snickers Hi Protein Cookie, White Chocolate & Peanuts - 60 g Snickers Hi Protein Cookie, White Chocolate & Peanuts - 60 g

    Mars

    Snickers Hi Protein Cookie, White Chocolate & Peanuts - 60 g

    No reviews
    Regular price €2.69
    Unit price€4.48 /100g
    View details
  • Olimp COLLAGEN Bar, Chocolate - 25 Pieces

    Olimp

    Olimp COLLAGEN Bar, Chocolate - 25 Pieces

    1 review
    Regular price €34.49
    Unit price€1.38 each
    View details
  • SiS GO Energy Bake Energy Bar, Tiramisu - 50 g SiS GO Energy Bake Energy Bar, Tiramisu - 50 g SiS GO Energy Bake Energy Bar, Tiramisu - 50 g

    SIS (Science In Sport)

    SiS GO Energy Bake Energy Bar, Tiramisu - 50 g

    No reviews
    Regular price €2.29
    Unit price€4.58 /100g
    View details
  • Snickers White Hi-Protein Low Sugar, Caramel & Peanut Butter - 57 g Snickers White Hi-Protein Low Sugar, Caramel & Peanut Butter - 57 g
    6% off

    Mars

    Snickers White Hi-Protein Low Sugar, Caramel & Peanut Butter - 57 g

    No reviews
    Sale price €2.99 Regular price €3.19
    Unit price€5.25 /100g
    View details
  • Olimp Energy+ Bar, Peanuts & Caramel - 45 g Olimp Energy+ Bar, Peanuts & Caramel - 45 g
    15% off

    Olimp

    Olimp Energy+ Bar, Peanuts & Caramel - 45 g

    1 review
    Sale price €0.84 Regular price €0.99
    Unit price€1.87 /100g
    View details
  • Nutrend Qwizz Protein Bar, Chocolate Brownies - 60 g Nutrend Qwizz Protein Bar, Chocolate Brownies - 60 g Nutrend Qwizz Protein Bar, Chocolate Brownies - 60 g
    Sold out

    Nutrend

    Nutrend Qwizz Protein Bar, Chocolate Brownies - 60 g

    No reviews
    Regular price €2.09
    Unit price€3.48 /100g
    View details
  • Olimp I'M PRO Protein Bar, Peanut Butter - 15 Pieces

    Olimp

    Olimp I'M PRO Protein Bar, Peanut Butter - 15 Pieces

    1 review
    Regular price €19.49
    Unit price€0.78 each
    View details
  • M&M's Hi-Protein Bar, Chocolate, Caramel & M&M's - 51 g M&M's Hi-Protein Bar, Chocolate, Caramel & M&M's - 51 g
    30% off

    Mars

    M&M's Hi-Protein Bar, Chocolate, Caramel & M&M's - 51 g

    No reviews
    Sale price €2.51 Regular price €3.59
    Unit price€4.92 /100g
    View details
  • Nutrend Qwizz Protein Bar, Cream Cake - 60 g Nutrend Qwizz Protein Bar, Cream Cake - 60 g

    Nutrend

    Nutrend Qwizz Protein Bar, Cream Cake - 60 g

    No reviews
    Regular price €1.79
    Unit price€2.98 /100g
    View details
  • Snickers Hi-Protein Low Sugar, Hazelnut  - 57 g
    Sold out

    Mars

    Snickers Hi-Protein Low Sugar, Hazelnut - 57 g

    No reviews
    Regular price €2.99
    Unit price€5.25 /100g
    View details
  • Olimp I'm Veggie Protein Bar, Cookie Dough - 50 g

    Olimp

    Olimp I'm Veggie Protein Bar, Cookie Dough - 50 g

    No reviews
    Regular price €2.48
    Unit price€4.96 /100g
    View details
  • Previous
  • Page 1 / 2
  • 1
  • 2
  • Next

Sports nutrition represents the cutting edge of performance enhancement through scientifically formulated foods and supplements designed to fuel athletic achievement and recovery. At Medpak, our comprehensive collection of energy bars and protein bars demonstrates how convenient nutrition can support everything from casual fitness enthusiasts to competitive athletes pursuing peak performance. These portable powerhouses deliver precisely calibrated macronutrients, vitamins, and functional ingredients that optimize training outcomes while fitting seamlessly into active lifestyles. Whether you're seeking pre-workout energy, post-exercise recovery, or convenient meal replacements that align with specific dietary protocols, our range addresses every athletic need. With over 10 years serving health-conscious customers across Germany, Lithuania, Netherlands, Italy, Slovakia, and the United Kingdom, we've witnessed the evolution of sports nutrition from basic protein bars to sophisticated functional foods supporting comprehensive wellness goals.

The Science Behind Modern Energy Bars

Contemporary sports nutrition bars have evolved far beyond simple candy bars with added protein, representing sophisticated nutritional engineering designed to support specific athletic objectives. Modern formulations balance fast-acting carbohydrates for immediate energy with slower-releasing nutrients for sustained performance, while incorporating proteins for muscle preservation and recovery. The ratio of macronutrients varies based on intended use - pre-workout bars emphasize easily digestible carbohydrates, while recovery bars prioritize protein content with optimal amino acid profiles for muscle synthesis.

Understanding the physiological demands of exercise reveals why specialized nutrition matters. During intense physical activity, glycogen stores deplete rapidly, requiring strategic replenishment to maintain performance. Quality energy bars within sports nutrition provide this fuel in convenient formats that digest efficiently without causing gastrointestinal distress common with whole foods during exercise. Additionally, the inclusion of electrolytes, vitamins, and minerals addresses increased micronutrient needs of active individuals, preventing deficiencies that could compromise performance or recovery.

Protein Bars: Building Blocks for Athletic Success

Protein bars dominate the sports nutrition landscape for good reason - they deliver essential amino acids crucial for muscle repair, growth, and maintenance in convenient, portable formats. Our selection features varying protein sources including whey for rapid absorption, casein for sustained release, and plant-based options for those avoiding dairy. Premium bars contain 20-30 grams of high-quality protein per serving, rivaling traditional post-workout shakes while offering superior convenience and satiety.

The quality of protein sources significantly impacts effectiveness. Whey protein isolate offers the highest bioavailability and leucine content, triggering muscle protein synthesis most effectively. Collagen-enriched bars address joint and connective tissue health - crucial considerations for athletes subjecting their bodies to repetitive stress. Multi-source protein blends provide complementary amino acid profiles and varying absorption rates, extending the anabolic window for muscle recovery. This sophisticated approach to protein delivery exemplifies how modern sports nutrition surpasses simple supplementation.

Specialized Formulations for Dietary Protocols

The intersection of sports nutrition with specific dietary approaches has created innovative bar categories addressing diverse nutritional philosophies. Keto bars featuring high fat, moderate protein, and minimal carbohydrates support athletes following ketogenic diets for endurance performance or body composition goals. These specialized formulations maintain ketosis while providing convenient fuel, using ingredients like MCT oil for rapid energy and natural sweeteners that don't impact blood sugar levels.

Zero-sugar and low-carb options cater to those managing insulin sensitivity or seeking to minimize sugar intake without sacrificing performance. These bars utilize sugar alcohols, stevia, or monk fruit to deliver sweetness without glycemic impact. The absence of added sugars doesn't compromise taste thanks to advanced flavoring techniques and quality ingredients like real chocolate, nuts, and natural extracts. This evolution in sports nutrition demonstrates how dietary restrictions need not limit athletic performance when properly addressed through innovative formulations.

Functional Ingredients Beyond Basic Nutrition

Modern sports nutrition bars increasingly incorporate functional ingredients addressing specific performance or health concerns beyond basic macronutrient provision. Adaptogenic herbs support stress management and recovery, while added probiotics promote gut health - increasingly recognized as crucial for athletic performance and immune function. Some formulations include cognitive enhancers like L-theanine or natural caffeine for mental focus during training or competition.

Anti-inflammatory compounds from natural sources like tart cherry or turmeric appear in recovery-focused bars, supporting the body's natural healing processes. Prebiotic fibers feed beneficial gut bacteria while providing satiety without excessive calories. These functional additions transform simple energy bars into comprehensive wellness tools addressing the multifaceted needs of active individuals. Understanding these ingredients helps athletes select products aligned with their specific goals beyond basic fueling needs.

Flavor Innovation and Palatability

The success of sports nutrition products depends significantly on taste and texture - even the most perfectly formulated bar fails if athletes won't consume it regularly. Our collection showcases remarkable flavor innovation, from classic chocolate variations to sophisticated combinations like salted caramel or cookies and cream. These indulgent flavors prove that performance nutrition need not taste medicinal or chalky, encouraging consistent use crucial for realizing benefits.

Texture considerations extend beyond mere preference to practical functionality. Bars must maintain structural integrity in gym bags and extreme temperatures while remaining easy to chew during exercise. Advanced manufacturing techniques create satisfying textures ranging from crispy to chewy, often incorporating whole food inclusions like nuts or chocolate chips for enhanced mouthfeel. This attention to sensory experience ensures sports nutrition bars serve as enjoyable treats rather than reluctant necessities.

Strategic Timing for Optimal Results

Maximizing benefits from sports nutrition bars requires understanding optimal consumption timing relative to training and competition. Pre-workout consumption 30-60 minutes before exercise provides readily available energy without fullness that impairs performance. The combination of simple and complex carbohydrates in quality bars ensures both immediate fuel and sustained energy throughout training sessions. Avoiding high-fiber or high-fat options pre-workout prevents digestive discomfort during intense activity.

Post-workout represents the critical window for muscle recovery and glycogen replenishment. Consuming protein-rich bars within 30 minutes of exercise completion optimizes muscle protein synthesis and reduces soreness. The convenience of bars often makes them more practical than preparing whole food meals immediately after training. Between meals, sports nutrition bars prevent energy dips and maintain steady blood sugar levels, supporting consistent training intensity and preventing overconsumption at subsequent meals.

Quality Standards and Ingredient Transparency

Medpak's selection criteria for sports nutrition products prioritize quality and transparency above marketing claims. We partner with established brands maintaining rigorous testing standards for purity and potency. Third-party certifications verify label accuracy and absence of banned substances - crucial considerations for competitive athletes subject to drug testing. Clean ingredient lists free from artificial colors, flavors, and unnecessary fillers reflect our commitment to supporting health alongside performance.

Manufacturing standards significantly impact product quality and safety. Our featured brands utilize GMP-certified facilities ensuring consistent quality and contamination prevention. Batch testing confirms nutritional content matches label claims while screening for heavy metals or other contaminants. This quality assurance provides confidence that sports nutrition bars deliver promised benefits without compromising long-term health for short-term performance gains.

Economic Considerations and Value

While sports nutrition bars represent premium products compared to conventional snacks, their value extends beyond simple cost comparisons. The convenience factor - eliminating meal preparation time and cleanup - provides time savings valuable to busy athletes. Precise portion control and consistent macronutrient profiles simplify nutrition tracking for those monitoring intake carefully. When compared to restaurant meals or prepared foods offering similar nutritional profiles, quality bars often prove economically competitive.

Bulk purchasing options for preferred flavors provide cost savings while ensuring consistent availability. Many athletes find that strategic bar consumption reduces overall food costs by preventing impulsive eating choices when hunger strikes. The extended shelf life of most bars allows stocking up during sales without waste concerns. Understanding cost-per-serving relative to nutritional value helps make informed decisions about incorporating sports nutrition bars into regular fueling strategies.

Fuel Your Performance with Premium Sports Nutrition

The sports nutrition bars in our collection represent more than convenient snacks - they're precision tools for optimizing athletic performance and recovery. Whether pursuing strength gains, endurance improvements, or body composition goals, these scientifically formulated products provide targeted nutrition supporting your objectives. From ketogenic options to high-protein recovery bars, our comprehensive selection ensures solutions for every dietary preference and training demand. Each bar represents decades of nutritional science condensed into convenient, delicious formats that make proper fueling achievable regardless of lifestyle constraints. Explore our collection today and discover how premium sports nutrition can elevate your training, accelerate recovery, and help achieve your athletic potential.

Medpak

Discover Medpak – your trusted destination for premium health and wellness products since 2014. We provide meticulously selected supplements, fitness accessories, and cosmetics from Krakow, Poland to customers across Europe.

  • Facebook
  • Instagram
  • Slovenia (EUR €)

Information

  • Privacy Policy
  • Refund Policy
  • Terms of Service
  • Withdrawal Request
  • Suggest a product

Customer Service

  • About Us
  • Payment Info
  • Shipping info
  • Returns & Replacements
  • Impressum
  • Blog
  • Our Wholesale Site
  • Contact

Contact

Phone: +48 12 446 64 99

Mail: info@medpak.shop

Monday - Friday: 08:00-16:00

Contact Us Now

© 2026 Medpak.
Payment methods accepted
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Choose options

Item added to your cart.

View cart